بیماری افت قند خون FUNDAMENTALS EXPLAINED

بیماری افت قند خون Fundamentals Explained

بیماری افت قند خون Fundamentals Explained

Blog Article

تکنسین آزمایشگاه، نمونه خون را از ورید بازویی شما می‌گیرد. برای این منظور باندی به نام گارو را روی بازوی شما می‌بندد و پس از پیدا کردن رگ، با سرنگ خونگیری را انجام می‌دهد.

بیشتر بخوانید: دیابت در دوران بارداری برای چه کسانی اتفاق می‌افتد؟

اگر قند سه ماهه زیر ۷ درصد است، جای نگرانی نیست. البته بهتر است قند ناشتا را با ده ساعت ناشتا، از ساعت ۱۰ شب و بدون مصرف الکل تکرار کنید.

بزرگ کردن سینه بدون جراحی با ۲۴ روش گیاهی و طبیعیِ سریع و موثر

آموزش تصویری روش حذف و نصب اینترنت اکسپلورر در ویندوز ۷ به دو روش مختلف

انسولین فرایندهایی که باعث تجمع کتون در خون شما شده است را معکوس کرده و همراه دریافت مایعات و الکترولیت ها، انسولین نیز معمولا از طریق وریدی به شما تزریق خواهد شد.

زنجبیل نیز مشابه دیگر عضو این خانواده (زردچوبه)، یکی دیگر از داروهای خانگی موثر برای پایین آوردن قند خون در خانه است. گینگرول ترکیبی موجود در آن دارای عملکرد هیپوگلیسمی قوی برای کاهش سطح قند خون و همچنین بهبود سطح لیپید است.

شما می توانید سطح گلوکز خون خود را با یک گلوکومتر اندازه گیری کنید. ابتدا انگشت خود را با دستگاه کوچکی به نام لانست سوراخ می کنید تا یک قطره خون بیاید.

همچنین با استفاده از آنتوسیانین ها، مطالعه ای در دانشگاه دولتی لوئیزیانا نشان داد که چه بیماری باعث بالا رفتن قند خون میشود مصرف خانواده بلوبری به شکل اسموتی موجب بهبود ۲۲/۲ درصدی حساسیت به انسولین و

اگر چه حفظ قند خون در سطح سالم، اغلب با دیابت ارتباط دارد و بخشی از درمان آن است، اما این مساله برای افرادی که به درمان دیابت نیاز ندارند، بسیار مفید است. از طریق ۱۵ راه حل خانگی برای پایین آوردن قند خون می توانید به کاهش یا پیشگیری از خطرات بیماری های متعدد مرتبط با افزایش سطح قند خون، از جمله دیابت نوع ۱ و نوع ۲ کمک کنید.

تا نفسم اینجوری میشه می فهمم قندم رفته بالا! دو ساعت بعد شام قندم زیر صد و بیسته با ورزش و دمنوش.امروز که دمنوش نخوردم ۱۳۵ بود!

از مصرف حبوبات حاوی قندهای افزایشی و نشاسته ساده مانند شربت و سس اجتناب کنید. این افزودنی‌ها می‌توانند به طور قابل توجهی شاخص گلوکز را افزایش دهند.

اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

بیشتر بدانید: ۴ تغییر در سبک زندگی برای جلوگیری از ابتلا به دیابت نوع ۲

Report this page